La Bella Figura Logo - malé

KAŽDÝ Z NÁS MÁ SVŮJ OSOBNÍ PŘÍBĚH…..

 

My Vám rády představíme ten náš. Na naší cestě nás ovlivnilo, zaujalo a okouzlilo tolik věcí, osob, míst a situací, že jsme se rozhodly si je nenechat pro sebe.

Prostřednictvím těchto stránek bychom se s Vámi rády podělily o všechno to skvělé, co jsme kde objevily a osobně vyzkoušely, ať už se jedná o zdravý životní styl, filosofii, a nebo o drobné maličkosti pro radost.

Doufáme, že se nám to podaří, jak bychom si to přály, a těšíme se na setkání s Vámi!

onas-01

JAK TO ZAČALO A PROČ „LA BELLA FIGURA“

 

Obě jsme se narodily v Čechách, ale nějaká moudrá sudička nám nadělila do vínku, díky naší rodinné situaci, možnost poznat blíže i jiné země, více či méně vzdálené, jejich kulturu, životní styl a filosofii.

Odjakživa bylo mnoho směrů, které nás zajímaly, ale v podstatě se vše dá shrnout do dvou slov:   „Umění žít“.

Pro šarmantní osobu, se znalostí způsobů  a bontonu, elegantního vystupování a umění udělat dobrý dojem, která si užívá radostí života i světa, i každý jediný den, Francouzi používají výraz „Savoir vivre“. Italové mají obdobný výraz:

„ La bella figura “

Být v dobré kondici a pohodě, vypadat a působit skvěle za každých okolností, může být považováno za jakousi národní posedlost Italů. Nicméně v zemi, kde i policejní uniformy navrhoval věhlasný Giorgio Armani, tomu ani snad nemůže být jinak. ;-)

Vždy jsme považovaly za skvělé si vzít z každého koutu země to nejlepší a snažit se to zúročit a přenést do našich všedních dnů.

Můžete si pod tímto pojmem představit cokoliv, záleží na Vás…

Pro nás pojem „La Bella Figura“ znamená mnoho věcí a každá je důležitá.

Začneme zdravým životním stylem, na který navazuje kvalitní a výborné jídlo, snaha být fit a ve formě, a to vše podpořeno emoční a duchovní vyrovnaností, a v neposlední řadě, pozitivním myšlením.

onas-04

OTEVŘEME DVEŘE A POZVEME VÁS DÁL

 

Mohly bychom pokračovat ještě dlouho a vyprávět, jak to všechno začalo a co se dělo a nedělo, ale raději…

VSTUPTE A NAPIŠTE S NÁMI POKRAČOVÁNI PŘÍBĚHU:

 

OBJEVTE BAREVNÝ KALEIDOSKOP MALÝCH RADOSTÍ

• NALEZNĚTE (MOŽNÁ ZTRACENOU) FORMU A BUĎTE FIT

EMOČNÍ SVOBODA JE MOŽNÁ!  VYZKOUŠEJTE…

BUĎTE S NÁMI V KONTAKTU