La Bella Figura Logo - malé

Italská dieta – Jak to funguje?

zena_V

JSME V TOM S VÁMI!

 

Obě dvě jsme po celá léta řešily váhu a kondici, byly na nějakém redukčním režimu již od mládí, cvičily jako o život, běhaly, tancovaly, posilovaly … v podstatě jsme ale s přestávkami (hlavně večer) hladověly, vyzkoušely snad všechny metody (které tedy vypadaly alespoň trošičku rozumně…) ;-)

V posledním čase jsme objevily koncept od dvou italských lékařů (zpočátku určený především pro rychlé zhubnutí před plánovanou operací), v Itálii známý již asi 18 let, a který jsme s úspěchem vyzkoušely na vlastní kůži /či vlastně těle ;-).

Podařilo se nám tak vcelku elegantně a bez velkého úsilí shodit přebytečná kila (každá 10 kg), a hlavně – váhu si stabilizovat!

KONCEPT PŘEDSTAVUJE:

 

•  Sestavení individuálního programu na základě přesných výpočtů a pravidel.

• Osobní dietní jídelníček v kombinaci se syrovátkovým izolátem, obsahující 82 % bílkovin (s 18 aminokyselinami, které jsou potřeba pro zachování svaloviny a vyrovnání krevního cukru), a výrazně sníženým obsahem (mléčného) cukru a tuku

Potravinové doplňky, které výrazně napomáhají k dosažení výsledků

otaznik jidlo

concept-zdravy zivot

KROK ZA KROKEM K CÍLI

 

Program se skládá ze 3 fází:

1 ) Proteinový režim (10 – 21 dnů)
Redukční fáze aktivována pomocí režimu s velmi nízkým kalorickým příjmem a nízkým obsahem sacharidů a tuků, s využitím potravinových a proteinových doplňků včetně vitamínů a minerálů.

2 ) Nízkokalorická dieta (15 – 21 dnů)
Fáze, ve které dochází stále k úbytku hmotnosti, ale již za použití specifického dietního režimu, spočívajícího v součinnosti integrátoru a adisociované diety se stanoveným denním kalorickým příjmem

3 ) Udržení dosažené váhy a vyvážená strava
Po dosažení vašeho cíle, ideální váhy, se můžete vrátit k běžné, vyvážené stravě, sestavené na základě vašeho základního metabolického indexu

PROČ SE DO TOHO PUSTIT S NÁMI?

 

Dočetli jste až sem?  Předpokládáme, že hledáte odpověď, řešení nebo informaci a ptáte se proč to zkusit právě s námi!

Co Vám můžeme nabídnout?

 • V první řadě osobní přístup! Je to naše celoživotní cesta, při které sbíráme zkušenosti a informace, sledujeme nové studie, výzkumy a dietologické styly.

• Výše uvedený slogan „jsme v tom s vámi“ nelže.Nabízíme Vám naše zkušenosti a hlavně naší podporu po celou dobu programu. Budeme v tom opravdu s Vámi!

zizala-ovoce

chlap-dieta-kalhoty

MÁME VÝSLEDKY

 

• Naše klientky a klienti dosahují opravdu skvělých výsledků!

• Víme, že je velmi důležité nebýt v tom sám. Je důležité mít možnost se podělit o pocity, problémy, pochybnosti, ale také o radost z úspěchu a malých a velkých osobních výher.

• Neváhejte a kontaktujte nás zde, rády vám poskytneme další informace.