Jak si správně přát – Pierre Franckh

Jak si správně přát – Pierre Franckh

Člověk si může přát cokoliv. Že přání nemusejí zůstat jen snem a jak získat schopnost dostat darem to správné od života, nám ukazuje Pierre Franckh pomocí 7 jednoduchých pravidel. Bestseller, JAK SI SPRÁVNĚ PŘÁT – 7 pravidel, jak uskutečnit své sny, nabízí cestu, jak úspěšně měnit a šťastně utvářet vlastní život.

jak si spravne prat

Originál: Erfolgreich wünschen, Autor: Pierre Franckh, Vydal: ANAG, 2008

 

Úspěšné přání proměňuje celý náš život! – V našem světě se může uskutečnit pouze to, v co věříme!

Každá myšlenka je energií a energie se za každou cenu snaží projevit, tedy proměnit tyto myšlenky v čin. Jakmile člověk jednou pocítí sílu vlastních přání a pokud ví, jak ji může zcela vědomě využívat, jeho život se zásadně změní a začnou se dít “zázraky“ V každém z nás dřímá tato zázračná síla uspořádat svůj život podle vlastních představ.

Důležité a zásadní je pouze to, jak vědomě a správně si člověk přeje.

Objevte 7 jednoduchých pravidel, které vám změní život.

  1. Prostě začněte
  2. Správná formulace
  3. Poděkování – urychlovač pro úspěšné přání si
  4. Přesvědčit rozum
  5. Důvěra namísto pochybností
  6. Být připraven na „náhody“
  7. Najít ta skutečná, velká přání

 Prostě začněte si přát. Od menších přání po ty větší a komplikovanější. Pomocí prvních úspěchů přesvědčíme náš rozum o tom, že je možné úspěšně si přát. Nic není tak úspěšné jako samotný úspěch. Jakmile začna naše mysl pracovat pro nás, můžeme se pustit do velkých věcí.

Správná formulace je důležitá. Formulujte jasně, stručně a přesně. Přání si napište, posílíte tak jeho hodnotu. Přejte si vždy v přítomném čase a chovejte se tak, jakoby to, co si přejete, již máte. Pozitivní myšlení má obrovskou sílu a universum nebude mít na výběr. Přitáhnete očekávanou událost do svého života.

Poděkujte za splnění svého přání už při jeho objednání. Poděkování vtáhne přání do přítomnosti. Poděkování lze rovněž srovnat se slovem „amen“ na konci motlitby, jež v překladu znamená „vskutku, nepochybné, tak tomu nyní je“. Poděkování odstraní veškeré pochybnosti a starosti a potvrdí víru ve vyplnění přání. Děkujete pouze za to, u čeho víte jistě, že je provedeno, potvrzujete svoji zakázku, přání je zapečetěno.

Důvěra namísto pochybností. Pochybnost představuje zcela jasné přání, které je vyplněno. Pochybnostmi člověk své přání odvolává, sotva je vyslovil. Často si myslíte: „Stejně to nefunguje.“ Ale i taková myšlenka není nic jiného než vyslovené přání. Ten, kdo nevěří v úspěch, nemůže žádných úspěchů dosáhnout. Proto věřte, že Vaše přání bude vyplněno. Nemluvte o svým přáních. O věcech, o kterých nepochybujeme, nemáme potřebu stále diskutovat a opakovat je.

Buďte připraveni na náhody. Vesmír někdy doručuje překvapivými způsoby. Člověk by tedy měl být pouze připraven, že se přání vyplní. Universum vždy hledá nejsnadnější cestu a tu nemůžeme předvídat. Mějtě důvěru a věřte své intuici. Někdy je nutno naslouchat i velmi jemným náznakům, které nám mohou ukázat tu správnou cestu a dovedou tam, kde můžete nalézt, co jste si přáli. Odešlete své přání a zůstaňte jednoduše bdělý a dobře naslouchejte vaší intuici. Stačí jít za tím, z čeho máte dobrý pocit.

Rozpoznat ta pravá velká přání. Zásadní otázka zní:Která přání jsou pro mne vhodná?” Často si přejeme jen něco, co si přejí nebo co už mají jiní. Ženeme se za ideálem, který není naším vlastním. Buďte si jisti tím, co skutečně potřebujete pro svůj život. Budete se po splnění přání opravdu cítit lépe? Hledejte své skutečné touhy a opravdová hodnotná přání, která skutečně mohou změnit náš život a  na jejichž vyplnění jste opravdu připraveni.

Pokud nemáte dostatek času k přečtení knihy nebo možnost, je vám též k dispozici Karty Jak si správně přát . 7 karet se 7 pravidly a dalších 49 karet s afirmacemi k potvrzení úspěšných přání. Kartu po kartě tak procvičujete techniku úspěšných přání a posilujete svou důvěru ve vlastní schopnosti a možnosti. Sada karet Jak si správně přát, okořeněná příklady ze života Pierra Franckha, nabízí cestu, jak úspěšně měnit a šťastně utvářet vlastní život. Můžete též využít audioknihu, kterou namluvil známý herec a dabér Alexej Pyško.

O autorovi česky: www.pierre-franckh.cz

Pokud se chcete dovědět více o pozitivním myšlení a využití podvědomí, podívejte se na sekci EFT na našich stránkách. Doporučení na další zajímavé knihy nebo jiná média naleznete zde

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>