PRAGUE FASHION NIGHT 2015

PRAGUE FASHION NIGHT 2015

Příští týden, 16. dubna, centrum Prahy na jeden večer od 17. do 22. hodiny, ožije módou! V Praze se uskuteční již 3. ročník jedinečné akce, která po vzoru světového projektu „Fashion Night Out“, ovládne módní centrum Prahy. Navazuje na úspěšný oroginální Pražský Unique Fashion Week, tradiční módní projekt organizovaný od roku 2011:

PRAGUE FASHION NIGHT

 

Noční nákupní festival Fashion Nights Out vznikl v roce 2009 ve spolupráci s časopisem Vogue. Během této akce zůstávají jednu noc ty nejluxusnější obchody ve více než 10 metropolích po celém světě otevřeny i po zavírací době, a při nákupech luxusní módy se v nich setkávají šéfredaktoři, stylisté, modelky, známé osobnosti i zákazníci, kteří nakupují, využívají speciální akce a užívají si i zajímavý program.

V Praze, nad Prague Fashion Night převzal záštitu časopis Harper’s Bazaar. Za celým projektem stály, již od počátku, Barbora Bergová a Karolína Bosáková, které v uplynulých letech organizovaly úspěšný Dreft Fashion Week, nyní nově Prague Fashion Week (letos se ho dočkáme ve dnech 21.-.27. září).

Hlavní lokací, kde se Prague Fashion Night 2015 uskuteční, bude Pařížská ulice a její okolí, které zahrnuje Dušní, Širokou, Dlouhou či Vězeňskou ulici a další místa na Starém městě. Účastní se jí několik desítek butiků módních značek a návhářů včetně nejznámějších zahraničních značek (TIFFANY &CO., Dolce and Gabbana, Dior, Louis Vuitton, Jimmy Choo, Diesel, Stefanel, Simple Concept Store, Bvlgari, Salvatore Ferragamo, Bottega Veneta, a mnoho dalších).  Každý butik má možnost připravit speciální akci pro své zákazníky (doprovodný program, pohoštění pro hosty, ukázky výroby zboží, speciální nabídku služeb apod.). Záměrem Prague Fashion Night je efektivní podpora prodeje aktuálních kolekcí a přiblížení této lokality novým potenciálním zákazníkům. Na základě úspěchu 1. ročníku, loni byla akce rozšířena i do dalších ulic: Rytířská, Na Příkopě, Železná, Havířská a Václavské nám. Doufejme, že tomu tak bude i letos.

Veškeré informace o pořadatelích, sponzorech a chystaných akcích, včetně seznamu všech míst, které během Prague Fashion Night 2015 oživnou, naleznete zde: http://www.uniquefashionweek.com/page/prague-fashion-night a facebook.com/praguefashionnight

Přejeme všem úžasnou nákupní noc a mnoho skvělých „úlovků“!!!

LBF


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>