Přejeme všem krásný MDŽ

Přejeme všem krásný MDŽ

Přejeme všem krásný “svátek žen”, MDŽ – Svátek pro ženy a o ženách! Den, ve kterém si připomínáme důležitost sociální a politické rovnoprávnosti žen a mužů. Mezinárodní den žen je příležitostí podpořit boj proti diskriminaci a násilí na ženách, moment k zamyšlení, jakou cestu již jsme ušly a jaké kroky je možno ještě podniknout ke zlepšení situace.

 Jednoduše vám přejeme vše, co si přejete vy!!

K běžným přáním, jako je zdraví, štěstí, atd…. Vám všem chceme popřát i…

LÁSKU,  která nesmí být zaměněna s vlastnictvím či posedlostí. Lásku, jak nám ji prezentuje Henri-Frédéric Amiel

“Žena chce být milována bez důvodu. Ne, protože je krásná, vzdělaná, elegantní, nebo vtipná, ale protože existuje. Každá analýza její osoby se ji zdá jako kritika vlastní osobnosti a snížení její hodnoty”

RESPEKT, rozuměno jako výhradní právo, jak bylo už dobře řečeno Michelle Cuoreribelle:

“Není tak těžké pochopit, co žádá žena. Chce být stále sama sebou, mít možnost vždy vyjádřit svůj názor nebo myšlenku, bez studu a strachu ukázat své slabé stránky. Chce jednoduše žít vlastní život, být milována a především respektována“

DOPLNĚK :-)  Ne, nevtipkujeme (nebo jen trošičku) e tentokrát nemluvíme o našich kolekcích doplňků. S malým šibalským úsměvem vám nabídneme slavnou frázi Coco Chanel. Dnes je přece náš den:

“Muž si může obléci cokoliv, vždy ale zůstane jen doplňkem ženy.”

My dodáváme, že doplňky jsou velmi důležitou součastí naší (ženské) existence ;-) a přejeme vám “úžasný doplněk” stále ve vaší blízkosti ! Ať se jedná o muže nebo jinou ženu, na tom málo záleží. Důležité je aby byl/a ochoten/a převzít tuto úlohu, a “lesk a slávu” přenechala/a vám….

A jelikož je tento den především určen pro ženy a o ženách, podělíme se s vámi o jeden úžasný článek, publikovaný v Marianne, od Mirky Zlatníkové (Vopavové):

diky holky_vopavova

UŽIJTE SI TENTO (VÁŠ) DEN, JAK NEJLÉPE TO JDE, … TŘEBA S VAŠÍ NEJLEPŠÍ KAMARÁDKOU!

LBF

Jestli vás zajíma historie tohoto svátku, čtěte zde: http://labellafigura.cz/blog/2015/03/06/mdz-mezinarodni-den-zen/


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>